KAYDOL

Önemli Uyarı

Okul içi gezilerde: iki doz aşı veya son 48 saat içerisinde alınmış PCR testi zorunludur.

Ziyaret planı oluşturmak isteyen kurumların sayfada yer alan formu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Başvuru tarafımıza ulaştıktan sonra gezi sorumlusu ile iletişime geçilecektir.


Covid-19 pandemisi nedeniyle okul içi geziye katılacak kişilerin 2 doz aşının uygulandığına dair bilgi bulunan aşı kartına veya 48 saatlik negatif PCR testine sahip olmaları gerekmektedir. Bu çerçevede üniversiteye giriş yapılırken HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Bu taleplerden birini karşılayamayan misafirlerimiz üniversiteye giriş yapamayacaktır. 


Kampüs ziyaretleri hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Kampüs ziyaretlerinde üniversite tanıtım sunumu ve kampüs gezisi gerçekleştirilmektedir. Ziyaretler takribi 1 saat sürmektedir.


Gezi ile alakalı sorularınızı tanitim@cco.bau.edu.tr adresine iletebilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin kişisel verilerinizi nasıl işlediği hakkında bilgi almak için “Aday Kişisel Verilerinin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni”ni inceleyebilirsiniz.

Çırağan Caddesi, No: 4 - 6, 34353 

Beşiktaş / İstanbul

 444 28 64 • www.bau.edu.tr