KAYDOL

Bahçeşehir Üniversitesinin, dünyanın kapılarını açan uluslararası fırsatları ile BAU'lular neredeyse başarı orada!

Geleceğine yönelik kariyer hedeflerini belirlemek adına, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından yapılması planan bölüm tanıtımları, kariyer günleri, atölyeler ve move-up gibi etkinliklerden haberdar olabilmek için sayfadaki formu eksiksiz doldurunuz.

BAU’lu öğrencilerin ikinci lisans diplomasını sağlayan bir yurt dışı eğitim programıyla birden fazla diplomaya sahip olma imkanı vardır.


Higher National Diploma ile, yurtdışındaki 32 ülke 305 üniversitede kısa bir süre daha eğitim görerek BAU diplomasına yanında yurtdışındaki bir üniversiteden de ikinci bir lisans diploması alma fırsatını elde ediyor.


Dual Up, BAU mezunlarına Berlin International University’de 1 yıllık eğitimin ardından ikinci lisans diplomasını sağlayan bir yurt dışı eğitim programıdır. Dual Up ile aynı disipline farklı açılardan yaklaşmayı öğrenecek BAU’lular, alanlarında uzmanlaşmanın yanında kültürler arası bir öğrenme deneyimi yaşıyor.


Hukuk Fakültesi öğrencileri, İngiltere’den Sürdürülebilir Denizcilik Operasyonları konusunda ikinci bir diploma almak için MLA College’a başvurma imkânına sahip oluyor.


Hukuk Fakültesi öğrencileri, lisans eğitiminin ilk 3 yılını tamamladıktan sonnra, 4. yılında Kansas University School of Law'da eğitim görüp, lisans diplomasını Türkiye'den, yüksek lisans diplomasını Amerika'dan alma hakkı elde ediyor

Bahçeşehir Üniversitesi’nin kişisel verilerinizi nasıl işlediği hakkında bilgi almak için “Aday Kişisel Verilerinin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni”ni inceleyebilirsiniz.

Çırağan Caddesi, No: 4 - 6, 34353 

Beşiktaş / İstanbul

 444 28 64 • www.bau.edu.tr