Bahçeşehir Üniversitesi

BAU Kurumsal Ziyaret Talep Formu

Ziyaret planı oluşturmak isteyen kurumların sayfada yer alan formu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Başvuru tarafımıza ulaştıktan sonra gezi sorumlusu ile iletişime geçilecektir.

Talep Oluştur

Sayın Ziyaretçiler,


Üniversitemize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Size, kampüsümüzü daha yakından tanıtma fırsatı sunmak için sabırsızlanıyoruz. Aşağıda, kampüs ziyaretlerimize dair önemli bilgilere yer verilmiştir:


Ziyaret Gün ve Saati:

Kampüs ziyaretleri hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Ziyaretler, Beşiktaş Güney Kampüs'te düzenlenmektedir.


Program İçeriği:

Kampüs ziyaretleri sırasında, üniversitemizi daha yakından tanıtacak bir sunum ve kampüs turu sizleri bekliyor. Bu program, yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.


Adres Bilgisi:

Beşiktaş Güney Kampüs adresi:

Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak

34357 Beşiktaş / İstanbul


Sorularınız ve İletişim:

Gezi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talepleriniz için lütfen şu e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçin: gulse.akbulut@bau.edu.tr


Üniversitemizi ziyaret etmek için yapmanız gereken tek şey, yukarıda belirtilen iletişim adresimize başvurarak randevu almak. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. İyi bir ziyaret geçirmenizi ve üniversitemizi daha iyi tanımanızı dileriz.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin kişisel verilerinizi nasıl işlediği hakkında bilgi almak için “Aday Kişisel Verilerinin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni”ni inceleyebilirsiniz.

Çırağan Caddesi, No: 4 - 6, 34353 

Beşiktaş / İstanbul

444 28 64 • www.bau.edu.tr