BAU Laboratuvarlarını Ziyaret Edin

Bahçeşehir Üniversitesi 2017 – 2018 Tercih Dönemi boyunca farklı deneyimler seni bekliyor olacak. E-Lab, BAU Spargo Maker Lab, Vr First, Usla Akademi’yi ziyaret ederek deneyimlerini artırabilir, tercihini şekillendirebilirsin.

BAU Laboratuvarlarını Ziyaret Edin

E-LAB

Sanat, teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek yüksek katma değer taşıyan multimedya içerikleri ve yeni medya teknolojileri geliştirmek amacı ile kurulan E-LAB’i tercih dönemi boyunca ziyaret ederek deneyimleyebilirsiniz.

BAU SPARKGO MAKER LAB

Tasarım, mühendislik ve işletmecilik alanlarında uygulama ve üretim imkanı sunan MAKER LAB’i tercih dönemi boyunca ziyaret ederek deneyimleyebilirsiniz.

VR FIRST

Sanal gerçeklik alanındaki eğitimlere katılabileceğiniz, VR fikrini geliştirebileceğiniz, kendi takımınızı kurabileceğiniz ve ardından proje başvurusu yaparak çok özel destekler ve danışmanlıklar alabileceğiniz VR First Merkezini tercih dönemi boyunca ziyaret ederek deneyimleyebilirsiniz.

USLA AKADEMİ

25 yılı aşkın bir süredir otelcilik ve yiyecek içecek sektöründe sertifikalı ve diplomalı eğitimler veren partnerimiz Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi – USLA’yı , tercih dönemi boyunca ziyaret ederek deneyimleyebilirsiniz.