BAU’lu öğrenci bölümünden bağımsız olarak sertifika programlarıyla diploması zenginleştirebilir.

 

EDR

Birçok içeriğe erişim olanağı sağlayan, araştırma ve uygulama merkezleri tarafından tasarlanan bir eğitim modeli olan EDR; BAU’luların hangi bölümde öğrenim gördüğüne bakmaksızın donanımlı, farklı bakış açılarına sahip, çözüm üreten, geleceğin yetkinliklerini kazanmış, yenilikçi ve global alanda tercih edilen bireyler olmasını hedefliyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

BRIDGE

BAU İİSBF öğrencileri, BRIDGE (Bahçeşehir University Research Innovation Diversity Global Entrepreneurship) programları ile küreselleşen ve dijitalleşen dünyaya en iyi şekilde hazırlanırlar. 2021 Bahar dönemi için BAU İİSBF öğrencileri Dijital Pazarlama, Siyaset için Veri Analizi ve Sosyal Sorumluluk Proje Geliştirme ve Uygulama sertifika programlarına katıldılar.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

CERTIFICATE OF EXPERTISE

BAU İletişim Fakültesi öğrencileri, öğrenciyken işin uzmanı olurlar.

Certificate of Expertise programı, yenilikçi uzmanlık alanındaki akademik bilgiyi sektörel uygulamalarla pekiştirmek isteyen katılımcılarını bekliyor.

BAU İletişim Fakültesi’nin tüm bölümleriyle ortak bir eğitim modeli oluşturan programlar, seçmeli dersler yerine saydırılabiliyor. Certificate of Expertise programı hem akademisyenler hem de sektör temsilcileri tarafından onaylanıyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.