BAU’lu öğrenci bölümünden bağımsız olarak sertifika programlarıyla diploması zenginleştirebilir.

 

CEA

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ile Center for Entertainment Arts (CEA) arasındaki ortak temel eğitim programı, yaratıcı endüstrilerde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir eğitim deneyimi sunuyor. Bu program sayesinde öğrenciler, Türkiye’deki eğitimlerini tamamladıktan sonra Kanada’da ileri düzey eğitim alma ve geniş kariyer fırsatlarına sahip olma şansına sahip olacaklar.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

BRIDGE

BAU İİSBF öğrencileri, BRIDGE (Bahçeşehir University Research Innovation Diversity Global Entrepreneurship) programları ile küreselleşen ve dijitalleşen dünyaya en iyi şekilde hazırlanırlar. 2021 Bahar dönemi için BAU İİSBF öğrencileri Dijital Pazarlama, Siyaset için Veri Analizi ve Sosyal Sorumluluk Proje Geliştirme ve Uygulama sertifika programlarına katıldılar.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

CERTIFICATE OF EXPERTISE

BAU İletişim Fakültesi öğrencileri, öğrenciyken işin uzmanı olurlar.

Certificate of Expertise programı, yenilikçi uzmanlık alanındaki akademik bilgiyi sektörel uygulamalarla pekiştirmek isteyen katılımcılarını bekliyor.

BAU İletişim Fakültesi’nin tüm bölümleriyle ortak bir eğitim modeli oluşturan programlar, seçmeli dersler yerine saydırılabiliyor. Certificate of Expertise programı hem akademisyenler hem de sektör temsilcileri tarafından onaylanıyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.