Üniversitenin tanımını değiştiren, yenilikçi ve global yöntemler ışığında eğitim sunan Bahçeşehir Üniversitesi; yeni nesil üniversite kavramına anlam kazandıran EDR modeli ile BAU’luları geleceğin dünyasına hazırlıyor.

BAU’lular EDR programlarıyla üniversiteden istedikleri alanda uzmanlaşmış olarak mezun oluyor. Bu programlardan birisi de deniz ticareti hukuku…

EDR programlarından biri olan “Deniz Ticareti Sertifika Programı” ile hem katılan BAU öğrencilerinin denizcilik ve deniz taşımacılığına ilişkin konularda kapsamlı bilgi sahibi olmaları, hem de çeşitli disiplinlerden ders alarak konu ile ilgili daha geniş bir bakış açısı edinmeleri hedefleniyor.

Öğrenciler Deniz Ticaretine İlişkin Uluslararası Düzenlemeler (Maritime Conventions), Denizcilik Ekonomisi (Maritime Economics) ve Deniz Taşımacılığında Lojistik Yönetimi (Logistics Management in Maritime Transportation) derslerini alarak disiplin lerarası bir eğitim anlayışıyla Denizcilik Hukuku’nu ilgilendiren en önemli alanlarda eğitim alıyor.

Ayrıca öğrenciler isteğe bağlı olarak bu program çerçevesinde İngiltere’de bir yaz okulunda eğitim şansını da yakalayacak.

Program hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Tüm EDR Programları hakkında bilgi almak için tıklayınız