Yurt İmkanları

UNIHALL

 width=

 • Yurtlarımız 2020-21 girişli BAU Hazırlık sınıfı öğrencilerimiz için
 • 4000 m2’yi aşan kapalı alan.
 • 1-3-4 kişilik odalar Banyolu odalar
 • Kız ve Erkek yurtları
 • Yurt odalarında dinlenme alanı ve buzdolabı mevcut
 • Yurt binalarında çamaşırhane, mutfak ve ortak alan
 • Ücretsiz Wi-fi
 • Kütüphane, spor tesisleri, yemekhane ve cafeler, market ve dükkanlarla canlı bir üniversite kampüsü deneyimi.

https://www.unihall.org/

 

RAFINE

 width=

 • Kişiye özel banyo/wc, çalışma masası, giyinme dolabı, yaşam alanı.
 • 1-3-4-6 kişilik odalar
 • Açık büfe kahvaltı
 • Kahve otomatları
 • Servis hizmeti
 • Ütü ve temizlik hizmeti
 • 7/24 sağlık, güvenlik, danışmanlık hizmeti

 

https://www.rafineyurt.com/

 

 

BAU & REPUBLIKA ORTAKÖY

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)  ve Republika Academic Aparts işbirliği olan ‘BAU & Republika Ortaköy’, Ortaköy’ün en merkezi yerinde BAU öğrencilerine hem yurt hem de sosyal aktivite merkezi olarak kullanabileceği eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Öğrencilerin hobileriyle ilgilenebileceği, spor yapabileceği ve sınavlarına konsantrasyonu bozulmadan hazırlanabileceği bir alan olarak tasarlanan yaşam merkezi; hobi odası, ücretsiz internet, otopark, 7/24 güvenlik, revir, çamaşırhane, havuz gibi öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik imkanlarıyla BAU öğrencilerini bekliyor.

BAU & Republika’nın öğrencilere sağladığı imkanlardan bazıları ise şöyle:

 • Fitness ve spor salonu
 • Ücretsiz temizlik
 • 7/24 güvenlik ve resepsiyon
 • Yemek pişirebilecekleri ve tv izleyebilecekleri lounge alanları
 • 35 kişilik sinema odası
 • Depo imkanı
 •  Sabah, öğle , akşam açık büfe yemek hizmeti
 •  Kuaför
 •  Playstation/oyun odası
 •  Çalışma odası ve kütüphane

Detaylı bilgi için; http://www.republika.com.tr

BAU & BEŞİKTAŞ KIZÖĞRENCİ YURDU:  Beşiktaş Çarşı İçinde, son derece merkezi konumda olup BAU Beşiktaş yerleşkesine 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında BAU’ya özel olarak hizmete girmiştir. 4 yıldızlı otel standardında konforlu binada, odalarda şık ve işlevsel dekorasyonun yanı sıra tuvalet, banyo, buzdolabı bulunmaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler:

Açık büfe Kahvaltı, hobi mutfağı etüt odası, çamaşırhane ve ütü odası, oda temizliği, termal kameralı yüz tanımalı geçiş sistemi, her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri.

Pandemi sebebiyle alınan önlemler: Oda ve genel alan kullanım öğrenci sayıları Sağlık bakanlığının yayınladığı genelgeye göre sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenmiştir.

Yurt girişine termal kameralı yüz tanımalı geçiş sistemi kurulmuş olup, girişte ateş ölçümü, maske kontrolü otomatik gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca yurtta düzenli temizlik yapılmakta ve dezenfektan kuralları uygulanmaktadır.

Veli ve Öğrencilerimize önemli not: Zor dönemleri yardımlaşarak aşılacağının bilinci ve hassasiyeti ile:

Konaklama ücretini yüz yüze eğitim başladığında öğrencilerimize yansıtacağız.

Güvenle kaydınızı yaptırabilirsiniz.

İrtibat:0531-64112 12 – 0532-502 62 66

 www.besiktaskizyurdu.com.tr          mail@besiktaskizyurdu.com.tr

BAU & KADIKÖY BOSTANCI KIZ ÖĞRENCİ YURDU: Şube, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında BAU’lu kız öğrencilere hizmet vermek üzere açılmıştır. Bostancı yurdu, BAU Göztepe Kampüsü’nde okuyan  Tıp öğrencileri için oluşturulmuş özel bir şubedir. Metro durağının yanında ve E-5 ana yolu üzerinde olan yurdun BAU Göztepe kampüsü ile arasında 2 durak mesafe bulunmaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler:

Açık büfe Kahvaltı, çamaşırhane ve ütü odası, oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi, her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri.

Odalarımızda tuvalet, banyo, buzdolabı , tv , çalışma masası, dolap bulunmaktadır.

Pandemi sebebiyle alınan önlemler: Oda ve genel alan kullanım alanları, öğrenci sayıları Sağlık bakanlığının yayınladığı genelgeye göre sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenmişir.

Yurt yatak sayısı % 35 azaltılarak öğrencilerimizi korumaya yönelik gerekli önlemler alınmıştır.

Ayrıca yurt ta düzenli temizlik yapılmakta ve dezenfektan kuralları uygulanmaktadır.

Veli ve Öğrencilerimize önemli not: Zor dönemleri yardımlaşarak aşılacağının bilinci ve hassasiyeti ile:

Konaklama ücretini yüz yüze eğitim başladığında öğrencilerimize yansıtacağız.

Güvenle kaydınızı yaptırabilirsiniz.

İrtibat: 0535-490 99 65 –  0530-104 08 05

www.kadikoybostancikizyurdu.com    – yonetim@kadikoybostancikizyurdu.com

BAU & KADIKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU: Şube, Kadıköy çarşısı içinde olup kız öğrencilere hizmet vermektedir. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında BAU’ya özel olarak hizmete girmiştir. Yurt, iskeleye yürüme mesafesindedir. Beşiktaş Kampüsünde okuyan öğrenciler yurttan okullarına sadece vapurla, Göztepe kampüsünde okuyan öğrenciler bir otobüsle ulaşabilmektedir. Ayrıca iskeleye inen minibüs hattı yurdun önünden geçmektedir. Odalarda tuvalet, banyo, buzdolabı ve TV bulunmaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler:

Açık büfe kahvaltı, hoby mutfağı, etüt odası, çamaşırhane ve ütü odası, gün aşırı oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi, veli bilgilendirme, her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri, odalarda buzdolabı.

İrtibat: 0216-347 55 65

www.candankizogrenciyurtlari.com  – info@candankonaklama.com

BAU&CAMPUCITY ÖĞRENCİ YURTLARI

Campucity Öğrenci Yurtlarımız; MECİDİYEKÖY 300 yataklı ve KADIKÖY 100 yataklı olmak üzere Yüksek öğrenim Kız Yurtları olarak hizmet vermektedir.

MECİDİYEKÖY 300 yataklı ; çok merkezi konumu ve hemen yanı başındaki metro ve metrobüs ulaşım imkanlarıyla İstanbul’un her yerine hızlı ve kolay ulaşımı tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca hemen yanı başındaki birçok kafe, alışveriş merkezi ve marketlerin mevcudiyeti her türlü ihtiyacın giderilmesine imkan tanımaktadır.

KADIKÖY 100 yataklı;  çok merkezi konumu ve hemen yanı başındaki metro,metrobüs, Marmaray ve Vapur seferleriyle sahip olduğu ulaşım imkanlarıyla İstanbul’un her yerine hızlı ve kolay ulaşım tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca hemen yanı başındaki birçok kafe, alışveriş merkezi ve marketlerin mevcudiyeti her türlü ihtiyacın giderilmesine imkan tanımaktadır.

Odalarımız İstanbul’daki birçok yurtla kıyaslandığında daha geniş ,keyifli, genç konsept te dizayn edilmiş ve ferahtır ve tüm odalarımızda özel  banyo tuvalet mevcuttur.

Oda içerisinde buzdolabı, TV,çalışma masası,kitaplık,kişiye özel anahtarlı gardolap ,banyo dolabı vs. bulunmaktadır.  Odalara düzenli olarak temizlik hizmeti verilmektedir.

Yurdumuzda ücretsiz olarak tahsis  edilmiş  fitness salonumuz ve yemek yapabilmek için mutfağımızda ocak,çay semaver ve fırınımızda vardır.

Otomatik çamaşır yıkama ve kurutma makinaları ,ütü masaları ve ütüler gün boyu kullanıma sunulmuştur. Ayrıca Bahçe katındaki tefriş edilmiş olan kafe restoran ve bahçesinde keyifli bir ortam öğrencilerinizi beklemektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Campucity Öğrenci Yurtları,20 yıllık eğitim tecrübesiyle İstanbul ve Sakarya başta olmak üzere öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Şişli/Mecidiyeköy şubemiz Mecidiyeköy’de merkezi konumda Metro,Metrobüs,Otobüs    (150 m) ulaşım ağı üzerinde yer almaktadır.

Ayrıca Yurttan BAU ‘ye günboyu ücretsiz ring servis bulunmaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler:

Etüd odası, fitness salonu, çamaşırhane ve ütü odası, gün aşırı oda temizliği, 7/24 güvenlik, parmak izli geçiş sistemi,veli bilgilendirme,her katta ve ortak alanlarda Wİ-Fİ internet, 7/24 kapalı devre kamera sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve kesintisiz sıcak su imkanı, yangın ihbar sistemleri, odalarda buzdolabı, haftanın 7 günü açık büfe kahvaltı.

Daha detaylı bilgi için campucity.com adresine başvurabilirsiniz.

 

 

 

BAU&ADORA KIZ ÖĞRENCİ YURDU

 Adora Özel Kız Öğrenci yurdumuz gençlerimizin “konaklama” ihtiyacını aile ortamını aratmayacak şekilde karşılamaktadır.

Yurdumuz sadece Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır.

Adora olarak yönetim anlayışımız çağdaş, akılcı, Atatürk ilke-inkılâplarına dayalı yönetim biçimidir.

Yurdumuz İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta  olup aynı zamanda ilçemizin en nezih semti  Diklitaş’ta yer almaktadır. Konum itibariyle güvenilir bir bölgede, sosyal yaşam alanlarına yakın mesafesiyle öğrencilerimizin cazibe merkezi olmuştur.

Yurdumuzun merkezi konumda olması birçok üniversitelere  yakın olması bakımından tercih edilmektedir.

Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağınız üniversite yıllarını daha da eğlenceli hale getirmek için sizi yurdumuza bekliyoruz.

ADORA Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Avrupa yakasında bulunan Türkiye’nin en çok tercih edilen üniversitelerine yürüme mesafesinde olmakla birlikte bulunduğu konum itibariyle toplu taşıma araçlarına yakın ve üniversitelere de uzaklığı 3 dakika ile 30 dakika arasındadır.

İhtiyaç duyduğunuz her şeyi sunan yaşam ve eğitim kompleksimizi tercih etmeniz için birçok neden var!Yurdumuz  1-3-4 kişilik, lüks görünüm ile yüksek standartlarda bir öğrenci yaşamı sunmaktadır

Neden Adora Kız Öğrenci Yurdu? 

5 Yıldızlı Otel Konsepti

Sosyal Bir Yaşam

Kolay Ulaşım,

Ödeme Kolaylıkları
Temiz ve Ferah Odalar
Ders Çalışma Odaları
TV-Uydunet Bağlantısı
Dahili telefon hizmeti
Merkezi ısıtma sistemi
Parmak izi sistemi
Çamaşırhane ve ütü odası
Jeneratör ve Hidrafor
Oda temizliği ve Kat Hizmetleri
Kesintisiz Sıcak Su hizmeti
Sabah kahvaltısı ve Akşam Yemeği
Özel banyolu odalar
7/24 wireless (kablosuz) internet
7/24 Danışma ve Güvenlilk Hizmeti

Üniversite hayatınızı sıcacık ev tadında  konforlu yaşamak için sizleri ADORA ailesi olarak Beşiktaş’taki evinize davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için adorakizogrenciyurdu.com